Sušení červíci - Starterpack

Pokud nevíš kterou z příchutí vyzkoušet jako první, doporučujeme vyzkoušet rovnou všechny :) 

Vyprodáno
Kód: 898
675 Kč 602,68 Kč bez DPH
Kategorie: Dullik Worms

Cenově výhodnější "starterpack" je tou pravou volbou pro milovníky různých chutí, které Vás příjemně překvapí. V tomto packetu si "každý" najde tu svou oblíbenou příchuť, která potěší Vaše chuťové pohárky. 

 

Toto balení obsahuje:

 

1x20g sušení červíci sůl

1x20g sušení červíci chilli

1x20g sušení červíci kari

1x20g sušení červíci česnek

1x20g sušení červíci habanero

 

Použití

Sušení červíci jsou připraveni rovnou k servírování, takže je stačí vysypat do misky a jíst. Můžete je například nasypat na různé druhy pokrmů, jako je například rizoto, pizza, nebo špagety a obohatit tak jídlo kvalitními bílkovinami.

 

Způsob přípravy

Červíci pochází z českého chovu. Před jejich zpracováním prochází několikadenní hladovkou, aby se důkladně očistili. Poté se krátce povaří, usuší a nakonec okoření. Vše se dělá s maximální pozorností na kvalitu a zachování výživových hodnot.

 

Kde se červíci chovají

Náš jedlý hmyz je z farmy na Moravě, která splňuje veškeré hygienické požadavky. Larvy potemníka moučného určené pro sušené červíky se chovají v plastových přepravkách a jsou zasypané obilným šrotem. Čas od času dostávají čerstvou zeleninu jako zdroj vody. Chov je velice suchý, čistý a důkladně větraný. 

Podle legislativy spadá jedlý hmyz do kategorie hospodářských zvířat. S ohledem na to je hmyz nejčistěji chované i zpracovávané hospodářské zvíře. Na chov hmyzu se spotřebuje mnohonásobně méně vody, krmiva i půdy, než je to v případě jiných hospodářských zvířat.

 

Složení a koření:

 

Složení a konkrétní výživový údaje najdeš přímo u jednotlivých příchutí:

 

1x20g sušení červíci sůl

1x20g sušení červíci chilli

1x20g sušení červíci kari

1x20g sušení červíci česnek

1x20g sušení červíci habanero

Zpět do obchodu