Sušení červíci - HABANERO 20g

Připravte se na pořádnou karibskou chilli párty se sušenými červíky s Habanero, po kterém poteče pití proudem a zábava jen tak snadno neustane.  

Vyprodáno
Kód: 874
Značka: dullik worms
145 Kč 129,46 Kč bez DPH
Kategorie: Dullik Worms

S habanero červíky se nebudeš nudit na žádné párty a přijdeš s něčím, co je nevšední a zároveň to vzbuzuje zvědavost ostatních v okolí. Naše habanero nebudeš jíst se slzami v očích a určitě si pochutnají i slabší nátury. To dáš !!!

 

Koření

Habanero je jedna z nejrozšířenějších chilli papriček na světě a pochází z části Karibiku. Je také velmi vhodným doplňkem k sýrům a kvalitním uzeninám, které svým výrazným aroma doprovodí.

Habanero je vysoce pálivé, takže vás rozhodně neochudí o ten pravý a poctivý hřejivý pocit, mají specifickou chuť s tóny tropického ovoce a jsou u nás běžně dostupné. 

 

Způsob přípravy

Červíci pocházejí z českého chovu. Před jejich zpracováním prochází několikadenní hladovkou, aby se důkladně očistili. Poté je krátce povaříme, usušíme a nakonec okořeníme. Vše děláme s maximální pozorností na kvalitu a zachování výživových hodnot.

 

Kde se červíci chovají

Naše larvy potemníka moučného pocházejí z certifikované farmy na Moravě, která splňuje veškeré hygienické požadavky. Chovají se v plastových přepravkách s obilným šrotem. Čas od času je jim dodaná čerstvá zelenina jako zdroj vody. Chov je velice suchý, čistý a důkladně větraný. 

Zajímavostí je, že podle legislativy spadá jedlý hmyz do kategorie hospodářských zvířat. S ohledem na to je hmyz nejčistěji chované i zpracovávané hospodářské zvíře. Na jeho chov se spotřebuje mnohonásobně méně vody, krmiva i půdy, než je to v případě jiných hospodářských zvířat.

 

Složení

V pytlíku Křupavých červíků s habanerem najdete 97,5% sušených larev Potemníka moučného, 2% soli a 0,5% habanera.

 

Výživové údaje na 100 g

 

Energetická hodnota

2125 kJ/ 508 kcal

Tuky (mastné kyseliny)

29 g

- z toho nasycené

6,5 g

- mononenasycené

15 g

- polynenasycené

7,3 g

Sacharidy

3,5 g

- z toho cukry

0 g

Bílkoviny

58 g

Sůl

4 g

Zpět do obchodu