Sušení červíci - ČESNEK 20g

Česnek a sušení červíci je perfektní kombinace. Tato varianta je opět výborná pro zdravou výživu, protože ze 48% se jedná o protein, obsahuje kvalitní bílkoviny a nemá žádné cukry a tuky. Ideální pro vydatnou svačinku, která tě bude bavit.

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Skladem
Kód: 868
Značka: dullik worms
145 Kč 129,46 Kč bez DPH
Kategorie: Dullik Worms

Česnek je jedno z nejtradičnějších českých koření, které dodá každému jídlu šmrnc. Když spojíte netradiční jídlo z hmyzu a tradiční česnek, vznikne skvělá kombinace, která přispívá ke zdraví například srdce a cév.

Dále přispívá k snižování hladiny cholesterolu a cukru v krvi a také napomáhá zmenšovat riziko vzniku krevních sraženin a může podpořit normalizaci vyššího krevního tlaku.

 

Koření

Česnek lze považovat za jeden z největších darů přírodní medicíny. Má silné antibakteriální, protiplísňové a antivirové účinky a je považován za velmi účinný imunitní stimulant.

 

Způsob přípravy

Červíci pocházejí z českého chovu. Před jejich zpracováním prochází několikadenní hladovkou, aby se důkladně očistili. Poté je krátce povaříme, usušíme a nakonec okořeníme. Vše děláme s maximální pozorností na kvalitu a zachování výživových hodnot.

 

Kde se červíci chovají

Naše larvy potemníka moučného pocházejí z certifikované farmy na Moravě, která splňuje veškeré hygienické požadavky. Chovají se v plastových přepravkách s obilným šrotem. Čas od času je jim dodaná čerstvá zelenina jako zdroj vody. Chov je velice suchý, čistý a důkladně větraný. 

Zajímavostí je, že podle legislativy spadá jedlý hmyz do kategorie hospodářských zvířat. S ohledem na to je hmyz nejčistěji chované i zpracovávané hospodářské zvíře. Na jeho chov se spotřebuje mnohonásobně méně vody, krmiva i půdy, než je to v případě jiných hospodářských zvířat.

 

Složení

Larvy Potemníka moučného (96,7 %) (alergen korýši), sůl (2 %), česnek (1,3 %).

 

Výživové údaje na 100 g

 

Energetická hodnota

2125 kJ/ 509 kcal

Tuky (mastné kyseliny)

29 g

- z toho nasycené

7 g

- mononenasycené

15 g

- polynenasycené

7 g

Sacharidy

3,5 g

- z toho cukry

0 g

Bílkoviny

58 g

Sůl

2,2 g

 

 

Zpět do obchodu